Výroba, servis a prodej malých autobusů

 • Vozidla ihned k odběru

  Vozidla ihned k odběru

  V této sekci naleznete nejen modely nových minibusů, které jsou právě skladem, ale také případnou aktuální nabídku ojetých vozů.

  Více
 • Modely minibusů

  Modely minibusů

  Objevte svět minibusů, které zvýší Vaši prestiž. Vyberte si z široké nabídky modelů ten, který bude odpovídat všem Vašim představám.

  Více
 • Úpravy a přestavby

  Úpravy a přestavby

  Vdechněte svému autobusu nový život. Stačí tak málo a může být opět jako nový, a to jen za zlomek ceny. Zajistíme kompletní úpravu interiéru vozu.

  Více
 • Katalog výbavy

  Katalog výbavy

  Vybírejte z rozmanité nabídky v našem katalogu produktů, kde najdete doplňky, vybavení a příslušenství pro minibusy a autobusy.

  Více

Aktuality

busworld 2015 Kortrijk


Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na busworld 2015 Kortrijk BELGIE!


MB Sprinter CITY BUS LFB


Další model v naší nabídce - MB Sprinter CITY BUS LFB. Vhodný nejenom v době ekonomicky slabších časů na pravidelných linkách, ale také jako spolehlivý pomocník v době sezonní špičky.


MB Sprinter CITY BUS LF2D


Představujeme nový model MB Sprinter CITY BUS LF2D. Neocenitelná alternativa k velkým autobusům, jež se často nedostanou do každé ulice a na mnoha trasách nejsou plně vytíženy.


MB Sprinter CITY BUS LFF


Rozšířili jsme naší nabídku o MB Sprinter CITY BUS LFF. Nízkopodlažní úprava v přední části minibusu usnadňuje nástup nejenom ostatním cestujícím, ale především cestujícím s invalidními vozíky, nebo kočárky.

Značky

Všechny naše modely je možné aplikovat na celou škálu značek vozů