O firmě

BUZOLA BUS DESIGN - SPRÁVNÝ SMĚR PRO VAŠE PŘEDSTAVY

MINIBUSY, KTERÉ ZVÝŠÍ VAŠI PRESTIŽ.

  • prodej nových minibusů a malých autobusů
  • kompletní přestavby
  • servis
  • příslušenství
  • prodejní zastoupení autobusů značky OTOKAR
  • nájezdové a zádržné systémy pro tělesně postižené
  • prodejní zastoupení sedadel "Sege" pro celou ČR a Slovensko

 

Jsme držitelem osvědčené o homologaci typu ES, tzv. GLOBÁLNÍ HOMOLOGACE II. STUPNĚ (2007/46/ES), platné v celé EU. Naše společnost byla PRVNÍ v ČR a jednou z prvních v Evropě, jež získala globální homologaci na přestavbu minibusů MB Sprinter na 5,5t, kategorie M3.

Číslo naší globální homologace je: e8*2007/46*0069*00

Dle nových evropských regulí je globální homologace nutností pro všechny evropské výrobce a nástavbáře. Všechna naše vozidla splňují standardy platné pro celou EU.

O nás: Desítky přestaveb běžných minibusů na pohodlné až luxusní realizovala naše společnost v předešlých letech. Jde zejména o vozidla Mercedez-Benz SPRINTER, Mercedes-Benz Vito, Ford Tranzit, ale i Volkswagen nebo Iveco. Profilujeme se nejen jako společnost orientovaná na přestavbu minibusů, ale také jao prodejce autobusů zn. Otokar. Pod rukama servisních a výrobních techniků se nově zakoupené dodávky mění v komfortní minibusy s kapacitou až 24 sedadel a to ze velmi příznivé ceny. Samozřejmostí je i servis a údržba upravených minibusů                     

 vip       pardus    vip                   

K našim přednostem patří:

Jedinečný design: Nabízíme nepřebernou škálu možných variací materiálů a vzorů sedadel, čalounění, osvětlení, interiérových polepů, podlahových krytin, designových doplňků.

Rychlost: Přestavby provádíme ve velmi krátkých termínech tak, aby dodávka nového minibusu uspokojovala okamžitě potřeby našich zákazníků.

Flexibilita: V jednání se zákazníky jsme velmi flexibilní, jsme mimo jiné schopni zprostředkovat prodej ojetého autobusu, případně tento odkoupit. Jsme otevřeni novým podnětům a nápadům našich zákazníků.

Abychom zajistili dlouhou životnost přestaveb a bezpečnou přepravu cestujících, pečlivě dbáme na kvalitu našich výrobků.

Individualita: Respektujeme individuální potřeby a požadavky našich zákazníků, každý minibus je možné "šít přímo na míru" zákazníkovi. A je vyráběn v úzké spolupráci se zákazníkem.

Servis: Provádíme záruční i pozáruční servis, dále revitalizace interiérů, jako je instalace nových sedadel, výměna podlahových textilií, instalace či oprava klimatizace.

Financování: Našim klientům nabízíme několik možností financování nákupu autobusu nebo minibusu, a to ve spolupráci s leasingovými společnostmi nebo formou splátek.

Kontaktujte nás a my najedeme řešení právě pro Vás, proměníme Vaše představy ve skutečnost.

certificates

 certificates2               

 certificates3

 certificates

Značky

Všechny naše modely je možné aplikovat na celou škálu značek vozů