Naše služby

 • Úpravy a přestavby autobusů a minibusů

  Úpravy a přestavby autobusů a minibusů

  Naše společnost přestavuje a upravuje minibusy zcela dle přání zákazníka. Výrobní proces je pečlivě plánován. Používané komponenty jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu a váhu. K výrobě jsou používány odlehčené materiály jako je například hliník, aby se co nejvíce snížila váha nástavby.  Na závěr výrobního procesu, prochází každé vozidlo několika stupni kontroly kvality. Speciální důraz je kladen na antikorzní ochranu karoserií, dutin a podvozků. 

 • Servis - záruční i pozáruční

  Servis - záruční i pozáruční

  Naše servisní dílna svými parametry, vybavením a koncepčním řešením nabízí zákazníkům kompletní záruční a pozáruční servis minibusů značek: Mercedes-Benz, VW, Ford, Iveco, Otokar a Renault. Odborná a včasná údržba významně ovlivňuje spolehlivost vozidel. Pro tuto činnost jsme vybaveni kvalitním servisním zázemím a moderní technikou. Dále provádíme revitalizace interiérů, jako je instalace nových sedadel, výměna podlahových textilií, instalace či oprava klimatizace.

 • Revitalizace interiérů

  Revitalizace interiérů

  Vdechněte svému autobusu nový život. Stačí málo a může být opět jako nový, a to jen za zlomek ceny. Rádi Vám nezávazně a zdarma připravíme nabídku šitou na míru právě pro Vás! Zajistíme Vám kompletní úpravu nejen vnitřního interiéru vozu. Revitalizovat můžeme jakýkoliv minibus, midibus či velký autobus. Idividuální úpravy dle přání zákazníka a daných možností.

 • Povrchová úprava

  Povrchová úprava

  Dopřejte svému vozu luxusní design pomocí nové 3D technologie se systémem WTP = water transfer printing. Tato nová technologie umožňuje vytvoření unikátního hloubkového 3D efektu. Vybírat můžete z několika stovek dekorů. Kombinací podkladové barvy a dekoru lze dosáhnout unikátního vzhledu povrchu předmětu. Touto metodou lze upravit širokou škálů materiálů (plast, chrom, kovy, dřevo, porcelán, atd...)

 • Prodej doplňků a příslušenství

  Prodej doplňků a příslušenství

  Nájezdové a zádržné systémy pro tělesně postižené - Unwin safety systems. Dále nabízíme široký výběr: lednic, kávovarů, DVD přehrávačů, rádií, TV a monitorů, klimatizací, nezávislých topení, interiérových polepů a osvětlení.

 • Prodej autobusových sedadel

  Prodej autobusových sedadel

  Naše společnost má výhradní prodejní zastoupení pro Česko a Slovenskou od výrobců autosedadel SEGE a Inova Otomotiv.  

 • Prodej autobusů OTOKAR

  Prodej autobusů OTOKAR

  Prodejní zastoupení značky Otokar pro Českou a Slovenskou republiku. Městké, meziměstké a turistické autobusy s kapacitou od 27 do 104 cestujících. Otokar je největší soukromou společností v Turecku, která se zabývá vývojem a výrobou obrněných vojenských vozidel. Mezi hlavní modely patří Cobra a ARMA. V jejím výrobním programu jsou i minibusy, autobusy střední velikosti, návěsy, přívěsy a nástavby na nákladní automobily.

 • Financování

  Financování

  Spolupracujeme s vybranými leasingovými/úvěrovými společnostmi. Mezi nejvíce osvědčené patří: RAIFFEISEN LEASING, SG LEASING, OBERBANK LEASING. Naši prodejní zástupci Vám velmi rádi doporučí tu nejvýhodnější možnost. 

Značky

Všechny naše modely je možné aplikovat na celou škálu značek vozů