Úpravy a přestavby autobusů a minibusů

Výroba

Naše společnost přestavuje a upravuje minibusy zcela dle přání zákazníka. V předešlých letech jsme realizovali desítky přestaveb běžných minibusů na pohodlné až luxusní. Jde zejména o vozidla Mercedes-Benz SPRINTER, Mercedes-Benz Vito/Viano, Ford Transit, ale i Volkswagen nebo Iveco. Pod rukama našich servisních a výrobních techniků se nově zakoupené dodávky mění v komfortní minibusy s kapacitou až 24 míst, a to za velmi příznivé ceny. Samozřejmostí je servis a údržba upravených minibusů (viz. sekce Servis).
 

servis

Výrobní proces je pečlivě plánován. Používané komponenty jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu a váhu. Základní kompenty jako je podlaha, kolejnice pro uchycení sedadel, úložné prostory nad hlavou cestujících, osvětlení a zadní zavazadlový prostor byly speciálně navrženy a vyrobeny pro naši společnost.                 Důraz klademe zejména na kvalitu, kompatibilitu, cenu a váhu daných komponentů. K výrobě jsou používány odlehčené       materiály jako je například hliník, aby se co nejvíce snížila váha nástavby. Váha je u takto malých autobusů velmi důležitým kriteriem. Ve výrobním procesu je naprostou nezbytností  zvažovat váhu každého jednotlivého komponentu. 

 

Antikorozní ošetření, ošetření dutin

Jedním z nejdůležitějších momentů celé přestavby je antikorozní ochrana skeletu (karoserie), podvozku a dutin. Naše společnost používá vysoce kvalitní materiál společnosti DINITROL. Celý náš tým prošel proškolením přímo od výrobce těchto ošetřujících výrobků. Z široké řady možných alternativ, jsme si nechali výrobcem doporučit ty nejkvalitnější materiály pro naše účely.                                                                                                                                                                                          servisOchrana podvozku a vnitřních částí karoserie: použitý                 materiál od výrobce DINITROL je trvalá ochrana karoserie proti "oštěrkování" a korozi na bázi kaučuku, umělých hmot a umělé pryskyřice s možností  přelakování, vykazuje výborné antikorozní vlastnosti. Tvoří výrazně plastickou až hrubou povrchovou strukturu (dle parametrů stříkání). Neobsahuje žádná agresivní rozpouštědla a snaší se s PVC ochranami podvozků vozidel. Po uschnutí je vzniklá černá vrstva rovněž odolná proti čističům za sdudena. Pro své vlastnosti je tento materiál vhodný zejména pro dlouhodobou ochranu podvozků vozidel, podběhů, spodních částí prahů dveří a spoilerů atd., tedy všude tam, kde se uplatní hrubší struktura povrchu a je rovněž vynikající odhlučňovací prostředek pro vnitřní prostory vozidel jako je zavazadlový prostor, motorový prostor atd., tedy tam kde bitumenové výrobky jsou nežádoucí.                                                                                                                                                                                         Ochrana dutin karoserie: používáme opět vysoce kvalitní přípravek z řady DINITROL. Jedná se o tixotropní antikorozní přípravek s vynikajícími vlastnostmi tvoření filmu na otevřeném povrchu právě tak jako v dutinách. Výrobek je založen hlavně na syntetickém  vosku,  olejových inhibitorech rezivění a benzínových rozpouštědlech. Po odtěkání rozpouštědel zanechává čirý, voskovitý, vodu odpuzující ochranný film. Je určen pro použití v uzavřených dutinách, dveřích a jiných částí karoserie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značky

Všechny naše modely je možné aplikovat na celou škálu značek vozů